טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

גופי תאורה מעוצבים לבתי עסק

 
מאז ומתמיד גופי תאורה מעוצבים ליוו בתי עסק אלא שהיום הסיבה למסיבה היא כפולה: גם רמתו של העיצוב עלתה וגם רמת החסכנות שלכם ברכיבי תאורה מתכלים באה כאן לידי ביטוי. לא, אין מדובר בהמצאת נורות עם חוטי להט עבים יותר, אלא בהמצאת נורות שאין בהן כלל חוטי להט: הן פועלות באמצעות דיודה מאירה: (למי שלא יודע, דיודה היא אחד מרכיבי החשמל הפנימיים, והוא שמספק את האור). נורה זו נקראת "נורת לד" ויש בה מספר יתרונות חשובים. המעגל החשמלי הפנימי הוא שמספק חשמל וגם אוגר אותו ולכן יכול להועיל גם כאשר יש הפסקת חשמל לזמן מוגבל. בנוסף, הצבע של התאורה הוא מרובה גוונים, ולא בהכרח צהוב או לבן כמו בנורות הלהט.

גופי תאורה מסביב לקירות וספריות גבס
 
אנו נעבה את תקרות, קירות וספריות הגבס שלכם בתאורת לד. התאורה תהיה צבעונית, ובהתאמה להתקן ולצבע שלו. יש לנו פתרונות הן לגבס לבן גולמי והן לגבס צבוע. הלד ישתקף היטב בגבס וישלים אותו לכדי תאורת בוטיק שתשמש הן לדקורציה והן לתאורה.
 
גופי תאורה לתקרות וארונות
 
תאורת לד למטבח בעסק, אשר תוצב מתחת לארונות גבוהים. תאורת לד על התקרה בחדרים. תאורת לד בכל מקום מרכזי אחר המצריך שימוש באור. התאורה, כאמור, גם תשפר עיצובית את המבנה וגם תחסוך לכם רבות בקניית מוצרי תאורה מתכלים, כפי שהיה כשצרכתם נורות ליבון.
 
גופי תאורה לרצפה
 
רצפה מאירה אינה רק נחלת המעטים. גם אתם בעסק יכולים להביא אל הרצפה שלכם את רכיבי התאורה המתאימים לה, והיא תשמש כמקור תאורה ממש כמו התקרה. אנו נבצע את ההארקה, החיבורים והחיווטים. אם יש לכם רצפה שקופה מזכוכית זה ממש אידיאלי, ויספק, למעשה ממד נוסף לתאורה המשרדית בעסק שלכם.

מגוון שירותי תאורת לד
 
אפיון משרדים בתאורת לד, אפיון חדרים בודדים בתאורת לד, אפיון מבואות כניסה לבתי עסק, כולל תאורה לדלתות הכניסה. הכנת שלטי יציאה, יציאת חירום וכניסה מתאורת לד, ועוד. אצלנו – תאורת הלד היא גם עיצובית וגם פונקציונלית.
 
פנו לחברת סקנר לייט שילוט לד לעסקים לגיבוש פתרונות תאורה מעוצבים לבתי עסק לשלל מטרות – החל מדקורציה ועד שלטי הכוונה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים