טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

וילונות לעסקים – שפרו את פני העסק

בעת רכישת וילונות לעסקים, בעל העסק עומד בפני דילמה האם לרכוש וילונות של ממש, עשויים בד ומוזזים באמצעות מכניקה, או שמא יהיה עליו לרכוש וילונות עם לוק משרדי קלאסי. לכן, עומדות בפניו 3 אפשרויות, אחת המזכירה מאד את העיצוב הסלוני הביתי, והשנייה והשלישית עסקיות יותר ומזכירות את חזות המשרדים: אלו הם וילונות פנלים אופקיים או תריסול/וילונות ונציאניים אנכיים.
 
וילון אופקי
 
מתאים יותר לבית מאשר למשרד, אך לא מעט בעלי משרדים הבינו את הפוטנציאל הטמון בווילון הזה והזמינו אותו כדי ליצור הצללה או האפלה באופן חופשי. הווילון המשרדי בדרך כלל יהיה וילון כותנה, משום שכותנה היא חומר פרקטי, לא מתבדר ברוח כמו הפשתן וגם לא חשוף לדהיית צבע כמו וילון משי. הוא לא חשוף לפרימת תפרי הכותנה עקב לחות כמו וילון צמר והוא גם לא חשוף לקרעים כמו וילון מחומרים דקים ועדינים. בפשטות, זהו וילון מאד פרקטי לכל מזג אוויר ואקלים, ויכול לעשות חייל גם במשרד שלכם.
 
תריסול ווילונות ונציאניים
 
התריסול הוא תריס מתכתי אנכי אשר נמשך למעלה, ומזכיר מאד וילון פשתן ביתי מבחינה זו שהוא גם מתבדר ברוח. שלא כמו וילון הפשתן, ההתבדרות עשויה לגרור רעש אם פרופיל החלון שלכם מתכתי והתריסול מותקן בסמוך לפרופיל. בחברת וילונות מצטיינת מתקינים את התריסול כך שיהיה קרוב לפרופיל אך לא ייגע בו על מנת להימנע מחוויית הרעש המתכתי הבלתי רצויה.
 
וילון ונציאני הוא וילון שמבחינה טכנית עובד כמו התריסול, אך מבחינה מעשית עשוי מעץ ולא מחומר מתכתי. על אף שיש לנו נטייה לשייך עץ לחומר דק ומתכת לחומר עבה, כאן ההיפך הוא הנכון: התריסול הוא דק, והווילון הוונציאני הוא עבה, ולא עשוי מקליפת עץ אלא ממש מקרשים דקים אשר מקובעים במקומם ויוצרים לרוב מראה כפרי ומרגיע למשרד שלכם.
 
וילונות פנלים
 
וילונות חשמליים אופקיים בצורת שיניים מרובעות אשר זזות בשורה זו אחרי זו. בהפעלת שלט הווילון הפנלים יכולים לזוז כולם בכיוון אחד או לנוע בכיוונים מנוגדים בעת הפתיחה וזה לקראת זה בעת הסגירה של הווילון. המראה של הווילון יוצר לוק משרד משכנע ומתאים למשרד עשרות מונים מאשר לבית מגורים.
 
מתעניינים ברכישת פתרון הצללה לעסק? צרו עמנו קשר להתאמת פרגולה חשמלית לשיפור חזות העסק!
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים