טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

 כל מה שרציתם לדעת על טיפול יעיל בניירת תחזוקת הבניין שלכם: חשבונות בנק וביטוח

תחזוקת בניין וניהול ועד בית מגולמים בעינו של הצופה בעיקר באלמנטים הפיזיים, אלו שאנו רואים ביום יום: שיפוצים, גינון, עבודות חשמל, שדרוגים שונים בבניין (מעלית, החלפת דלת, וכד'). למעשה, עבודה נוספת ולא פחות חשובה היא עבודת הניירת של הבניין: ביטוחים שונים שהבניין חייב בהם, ניהול אחראי של חשבון הבנק של הבניין, כלומר החשבון שוועד הבית שומר בו את כספי המגבית, וכד'. לא הרבה אנשים יודעים, אבל עיקר הקונפליקטים שישנם בין הציבור לבין ועדי בתים קשורים לענייני ניירת. לא אחת, אנשים מהישוב שמונו להיות ועדי בתים מוצאים את עצמם מסתבכים בפרשיות אזרחיות ופליליות שעלולות להגיע לכתבי אישום בשוחד, ברבים מהמקרים בגין פעולות שהם לא ידעו שאסור היה להם לעשות: האופן בו הם העבירו את הכספים לספקים (דרך החשבון או ישירות מהדיירים), למשל. ככל שהבניינים יותר גדולים כך התעסקות זו עם ניירת הבניין נעשית סיזיפית יותר. לכן, מומלץ להפנות את המשימה לחברת ניהול ועד בית מקצועית אשר תממש עבורכם את כל הפרויקטים: שיפוצים/תחזוקה וגם ניירת.

מתמחים בהתאמת ביטוחים במדויק לכל בניין, עם מענה מלא לכל הצרכים

חברת ניהול ועד בית תבחן את המיקום של הבניין, סכנות הדליקה הצפויות בו, מכשולים שונים שעשויים להביא לתקלות בטיחות, וכד'. בהתאם לכך היא תספק לבניין את פוליסת הביטוח המתאימה לו ביותר ותדאג לתפעל אותו מול החברה בזמן אמת.

ניהול אחראי של חשבון הבנק של הוועד בבניין

חברת ניהול ואחזקת מבנים משותפים תערוך מגבית על השירות שלה אבל גם על השירותים שהבניין צריך לקבל: שיפוצים, הדברה, חקלאות, גינון, אינסטלציה וכד'. החשבון יהיה תמיד בתזרים חיובי, תוך יצירת משטר גבייה נוח מאד כלפי הדיירים, במינימום הוצאות. החשבון ינוהל באחריות, בשקיפות מלאה ותוך פריסת כל המניעים מול דיירים שיבקשו לדעת פרטים. בדרך זו ניתן יהיה לכנס אספות דיירים ולהחליט על צעדים לפני מימושם על ידי הכספים שנגבו.

עובדים בשביל הדיירים נטו

חברות ניהול ואחזקת מבנים נמצאות שם בשביל הדיירים ולמענם.  פועלות אך ורק על פי האינטרסים שלהם ושל הבניין כולו, שומרות על תרבות דיור טובה וללא משוא פנים. אם אתם רוצים לשדרג את חוויית המגורים שלכם ולחוש יציבות בבניינכם, עמדו בקשר עם חברת ניהול ואחזקת מבנים משותפים.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים