טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

מקציף חלב לבית עסק

אם אתם מחפשים מכשיר איכותי להכנת קפה, התחדשו במקציף חלב. בשונה ממכונות קפה המצריכות מיומנות הפעלה ידנית, כאן מדובר על מכשיר 100% אלקטרוני, שהפעולה הידנית היחידה שצריך לעשות היא למזוג חלב לתוכו. מאותו רגע אין צורך לנער, או לבצע פעולה ידנית כלשהי, אלא להשתמש בבורר מצבים שיתפעל את החלב על פי בקשתכם ויעבד אותו בסגנון אשר לו ייחלתם.

הרתחת חלב

מטרת הפעולה היא להביא את הקפה שלכם לרמה של קפה מסעדות אמתי המבוסס על חלב. ההרתחה מתבצעת במהירות רבה, ובסיום התהליך ניתן לשלב את החלב בקפה שלכם. עוד אפשרות היא למזוג את אבקת הקפה לתוך המקציף בשעת ההקצפה, ולהוסיף גם תבלינים כמו קינמון ותמציות כמו מי סוכר. בדרך זו הקפה כולו נעשה במקציף חלב, מה שמשפר מאד את מהירות ההכנה והופך את הקפה שלכם לנגיש מאי פעם.

מקציף חלב לבית עסקמקציף חלב

קירור חלב

המטרה היא להביא את הקפה שלכם למצב של אייס קפה. הפעולה מאד דומה לפעולת החימום רק הפוכה: החלב משמש כאמצעי הייצור העיקרי של האייס קפה. ניתן למזוג את אבקת הקפה תוך כדי ההקצפה או לאחר שהחלב מוכן. אם מוזגים את הקפה במהלך ההקצפה, מקובל לשלב גם מי סוכר ותבלינים לקפה קר לפי הטעם.

הקצפת חלב

מהלך שנועד להפוך את החלב שלכם לקצף. המהלך מיועד בעיקר למי שכבר הכין קפה על בסיס מים וזקוק לשכבת הקצפה עליונה על מה שהוא הכין. מקציף חלב, במקרה כזה, מתבסס על חלב בהיקף קטן יותר מזה שמסופק למשקה עליו הוא מתבסס במאת האחוזים. המטרה תהיה דומה להכנת קפה רגיל בקומקום, אלא שבמקום שהחלב נמזג רגיל, הוא נמזג בגרסה מוקצפת שמוסיפה מראה מלבב לספל שלכם, וכמובן טעם של עוד למשקה עצמו.

הפעלה חשמלית קלה ופשוטה

הפעלתו של מקציף חלב קלה, פשוטה ובטוחה מאד. בגמר תכנית ההקצפה שנבחרה המכשיר נכבה באופן אוטומטי ללא צורך ללחוץ בעצמכם על כפתור הכיבוי. בכך, המכשיר משמש כאבן שואבת למי שנוהג לשכוח לכבות מכשירים חשמליים. בנוסף, הפעלות בורר המצבים והטיימרים של המכשיר קלות מאד, וניתנות לביצוע על ידי כל עובד ועובדת בבית העסק.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים