טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

ניקוי מנדפים רק על ידי מומחים

כשאתם זקוקים לשירות ניקוי מנדפים – פנו לחברה מקצועית לבדיקה וניקיון מנדפים. בתחום כמו ניקוי מנדפים נדרשת עבודה שנעשית על פי תקן. ניקוי מנדפים לפי תקן 1001-6 הישראלי ו- NFPA 96 האמריקאי נעשה על ידי מכשירי ניקוי ייעודיים לשימוש מקצועי. המכשירים גם נושאים עליהם מסירי שומנים ייעודיים וגם מסתייעים במנוע ניקיון מאד חזק שללא צורך לפתוח את המנדפים ולשפשף ידנית הוא מוחק את כל הנקודות הנגועות ומשאיר מנדף נקי קומפלט, בלי מגע יד אדם.

ניקוי מנדפים תעשייתיים של מסעדות

פנו לחברה מקצועית לניקוי מנדפים תעשייתיים של בתי קפה, מסעדות וקנטינות. החברה המנקה תשתמש אך ורק  בחומרי ניקוי ייעודיים. יש לכם גם ארובת הוצאת עשן? החברה תדאג לנקות גם אותה ולהשאיר אצלכם מערכת הוצאת עשן נקייה ומוכנה לשימוש חוזר.

ניקוי מנדפים לבית

בתחום כמו מנדפים לבית מאד חשוב שתזמינו מומחי ניקיון. מצוידים במכונות ניקוי בקיטור ומסירי שומנים ייעודיים, הם יבצעו את הניקוי לפי התקנים וישאירו לכם מנדף נקי ומבריק. החברה גם מבצעת ניקוי ארובות עשן וכל מכשיר או פלטפורמה אחרת של מערכות נידוף, כולל פילטרים של מסכי אוויר ומסננים.

ניקוי מנדפים במעבדות

ניקוי מנדפים תעשייתיים של מעבדות נסיינים נעשה על ידי חברה מקצועית באמצעות מכשירי ניקוי בקיטור. הזמינו את השירות ותיהנו ממנדף נקי על פי התקן, מוכן לשרת אתכם לתקופה ארוכה ללא צורך בניקוי לעוד זמן רב. עבור ניקוי מנדפים מחיר נקבע על פי גודלו של המנדף, הדגם והיקף ציוד הנידוף שנמצא בחדר.

עידן מערכות נידוף – ניקיון מנדפים, ארובות, מסננים ועוד

חברת עידן מערכות נידוף מתמחה בניקיון מנדפים על פי התקן. ניקוי מנדפים כמו גם ניקוי ארובות צריכים להיעשות בהתאם לתקנים שחוברו במכון התקנים. החברה עובדת בהתאם לתקן 1001-6 לניקוי מנדפים ומותירה לכם מערכות נידוף נקיות ומבריקות. החברה מתמחה בכל סוגי המנדפים ובעלת כושר ביצוע המבוסס על ניסיון רב שנים וידע בלתי נדלה. החברה מפעילה מכשירי ניקיון מסוגים שונים בהתאם לסוג המנדף שמוצג לה. החברה עוסקת בניקוי מנדפים אינדוקטיביים ומפיצי אוויר קבוע כאחד, ובעלת ידע בסוגים רבים של מנדפים בהם מקובל להשתמש במטבח המודרני.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים