טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

עו"ד מחיקת חובות למגזר הפרטי

 
חובות תשלום ארנונה? חוב לחברת החשמל? חוב לתאגיד המים בעיר או במושב בהם אתם גרים? חוב לאדם פרטי שצרכתם ממנו שירות? בכל אלו אנו מטפלים בזרוע נטויה. אנו מספקים ייעוץ משפטי מלא כולל צעדים משפטיים מעשיים לביטול החובות או חלקם. כאשר מדובר על מחיקת חובות קיבוצים למגזר הפרטי, מדובר על שחרור מכבליהן של החברות והגורמים הפרטיים להם אתם משלמים באופן קבוע, או לכאלו להם הייתם אמורים לשלם סכום חד פעמי גדול ולא עמדתם במוסר התשלומים.
 
חובות לחברת החשמל
 
בדיקה שהחשבון תואם לקריאת המונה. במידה וההחמרה בחשבון חמורה באופן ניכר נגיש חוות דעת משפטית תואמת שתוביל להרשעתה של חברת החשמל בגביית נשך כלפייך. אנו נבחן את ההתנהלות שלכם מול חברת החשמל בשוטף, נוודא ששילמתם הכל והתנהגתם למופת, ורק החוב הספציפי שנוצר – נוצר שלא כדין. אל דאגה, גם אם נמצאתם לא משלמים בזמן ומכחידים תשלומים נוכל למצוא את שביל הזהב להצדיק זאת.
 
חובות לתאגיד המים המקומי
 
הטיפול יתבצע באופן דומה לטיפול בחובות לחברת החשמל: קריאת מונה המים, בדיקה שהחשבון תואם לו, ואם הוא אינו תואם, נגיש קובלנה ואפילו תביעה נגד התאגיד. אנו נוביל לביטול כל העיקולים שהתאגיד הטיל עלייך, ולאחר מכן לשחרור מהחובות שאתה חייב לתאגיד זה, תוך הצבעה על העובדות בלבד בשלב ההוכחות שלא צריך להירשם חוב עבורך.
 
חובות לוועד הבית
 
אנו נבחן את כל חשבונות וועד הבית, נוודא שלא קופחתם בתשלומים, והם הוטלו באופן שווה על כל הדיירים. במידה ונמצא ממצא אחר נערוך בירור מול וועד הבית, ואם הוא ימשיך לעמוד בסירובו שתשלמו כמו כולם, נגיע עמו לערכאות ונוכיח את צדקת דרככם.
 
חובות לגורמים פרטיים
 
חברות מלוות, גורמים פרטיים שמלווים כסף בריביות גבוהות וכד'. אנו נבחן את רמת חוקיותה של ההלוואה, ואם יימצאו בה כשלים נגיש תביעה נגד החברה המלווה. על פי רוב, גורמים פרטיים דווקא מקיימים את החוק, אולם חלקם עושים זאת באופן שיכול היה להיעשות אחרת, ללא ריביות יותר מדי גבוהות, וכד'. אנו נוכיח שהיה אפשר להלוות בריבית נמוכה יותר ועדיין לזכות בתמורה שהמלווה ביקש מלכתחילה.
 
דירוג עסקים צרו קשר עמנו ונסייע לכם למצוא עו"ד מחיקת חובות למגזר הפרטי!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים