טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

עורך דין מקרקעין מומחה

 
רכישת דירה הינהאחת מהרכישות הגדולות והמשמעותיות ביותר בחייו של כל אדם. יש כאלה שאינם מבינים מהי המושמעות של ליווי עורך דין מקרקעין מומחה. רק עורך דין המתמחה בתחום הנדל"ן והמקרקעין, כזה שחי יום, יום את עולם הנדל"ן, חוקי המקרקעין, מיסוי, אישורים, חריגות בנייה ועוד, עשוי להיות לעזר רב בחתימת חוזה ואישור על רכישת נכס זה או אחר. ישנם מוקשים שונים בדרך שכל עורך דין שהוא חד ומכיר בכל החוקים של מקרקעין, עשוי למצוא ולהזהיר את הרוכש. הכרה מעמיקה עם תחום התכנון והבנייה וכן, התמודדות עם קשיים שמערימות הרשויות המקומיות, יוצרים ערך מוסף לעורך דין, המסוגל לעבור את כל הקשיים. ש לפנות לעורך דין שזה תחומו ולא לעורך דין שעוסק בכמה תחומים גם יחד.
 
ידע במיסוי מקרקעין וכל ההיבטים של עסקת מקרקעין
 
יש לציין כי בנוסף לעבודת  המסמכים בנכעס, עורך דין מקרקעין מומחה, יעניק שירותים גם בדבר המיסוי על הנכס כגון:היטלי  מס שבח, הטל השבחה, מס רכישה וכדומה. לעורכי דין מומחים במקרקעין, יש קשרים עם שמאים מקצועיים וידועים, אשר עשויים לסייע ללקוחות רבים בנוגע לנכס אותו הם מעוניינים לרכוש. עורך דין מקצועי, ינהל משא ומתן מול עורך הדין של המוכר, על מנת לסיים את העסקה בדרך הכי מהירה ונכונה. יש להבחין בין עסקת נדל"ן שנרכשה מקבלן, לבין נכס הנרכש מיד שנייה. במידה ומדובר על רכישת נכס חדש מקבלן, עורך הדין, יצטרך לבדוק את חוזה המכר, הווה אומר המון מסמכים ואת הזכות הקניינית של הקבלן בקרקע.
 
תחומים נוספים של עורכי דין מקרקעין
 
יש לציין, כי עורך דין מקרקעין מומחה, מייצג גם קבלנים, דיירים של בניין מגורים לפני פרויקט תמ"38 או תכנית פינוי בינוי, פיקוח על זכויות קבלנים, ערובות ועוד. מדובר על מי שאחראי על הפן המשפטי בכל הקשור אל עסקאות מקרקעין. עורך דין המייצג דיירים בתכנית של תמ"א 38, ילווה את הפרויקט מתחילתו ועד מסירת דירות חדשות למכירה בתל מונד או המשופצות לדיירים בפועל וכן, ידאג לזכויותיהם של הדיירים, לערבויות כספיות של הקבלן ועוד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים