טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   
 
עיצוב גב במה להצגות – עשה זאת בעצמך
 
גב במה להצגות שימש מאז ומעולם כשחקן מרכזי בבמה, וככרטיס הביקור שלה. ניתן לייצר גב במה בכמה אופנים. האומנות שבעיצוב גג הבמה חשובה לא פחיות מהמוצר הסופי, ולכן ניתן להגשים כמה אפשרויות בהן ניתן לחזות באומנות מתהווה על גב הבמה בשעת הכינוס. הידעתם כי ניתן לבחור במה עם טפטים לציור, ואליה ניתן להזמין צייר שיצייר על הבמה בזמן ההופעה? הדבר נעשה לטרנדי למדי אך מי שמעוניין בכל זאת במיצגי במה מוכנים, להלן כמה אפשרויות.
 
במה עם תפאורה הקשורה להצגה
 
במסגרת זו ניתן להזמין גב במה עם תפאורה הקשורה להצגה. לדוגמה, אם מדובר בהצגת ילדים מקובל להזמין איור בעל מוטיבים של אנימציה המוצג באחורי הבמה. אפשרות נוספת היא להזמין גב חד גוני אשר קשור בעיקרו להצגה מבחינה אתנית או זהותית.
 
גב במה שחור עם פרגוד מעוצב
 
גם זו דרך לעצב את הבמה. ניתן להשאיר את גב הבמה בתצורתו המקורית באפלה, כאשר בין ההפסקות ירד פרגוד על גב הבמה. בחירת הפרגוד, בדומה לבחירת הגב הקבוע צריכה להיעשות בהתאם לאופי ההצגה והלייט מוטיבים השזורים בה.
 
גב במה מטפטים צבעוניים
 
גב במה עם טפטים או פלקטים הקשורים לאופייה של ההצגה. עם גב במה שכזה ניתן בקלות להתאים את המוצר לאירוע, שכן לא נדרשת פעולת צביעה או ציור, וישנם טפטים שכבר בהתבוננות ראשונית ניתן לזהות חיבור רעיוני בינם לבין ההצגה. חשוב מאד לבצע בחירה מושכלת שכן המגוון בדרך כלל רחב.
 
התייעצו עם נציגי חברת ביתנים לאירועים בטרם בחירתכם הסופית
 
התייעצות עם נציגי החברה תבטיח כי גב הבמה שלכם יתאים אופטימלית להצגה, ויחזק את הקשר בינו לבינה. חשוב להתייעץ עם הנציגים לגבי סוג גב הבמה הנדרש לכם, עיצובו וצורתו. ככל שתרדו לפרטים קטנים יותר ולרזולוציות גדולות יותר כך ההתאמה תושג באופן מוצק יותר וללא עוררין. חשוב להגיע להחלטה על גב הבמה בצורה מושכלת ובלתי אמצעית, ועל מנת להחליט איזה גב במה לבחור – אין כמו התייעצות עם החברה המספקת. ניתן להתייעץ הן בנושאים רעיוניים – איזה סוג גב במה נדרש, והן בנושאים עיצוביים – אלו עיצובים יופיעו על גב הבמה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים