טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

תאורת לד לחנויות וקיוסקים

חנויות וקיוסקים הם המקומות הכי שכיחים להצבת תאורה, מה שלא היה ניתן לומר עליהם בעבר. בצופכם בסדרות ישנות על ההוואי הישראלי כגון "עניין של זמן" או "אסקימו לימון" ודאי שמתם לב שהקיוסקים בתקופה זו, ואפילו חנויות היוקרה שהיו אז נראו שונה מהיום ולא בכדי: הם נראו דומים למדי לבתי המגורים שלנו, ולמעט מנורה אחת מרכזית לא נעשה הרבה בעיצוב התאורה, אם בכלל.

 
כיום, החנות והקיוסק נראים מעוצבים גם מבחוץ, ולא רק בתוכם
 
התאורה ניכרת כבר בחוץ כשמגיעים למבואת הכניסה. הקיר החיצוני אמור להיות קיר מואר, אשר מקדם את פני האורחים. במיוחד כאשר מדובר בקיוסק אשר פתוח עד שעה מאוחרת, עניין זה אקוטי עד מאד, משום שחנות שסוגרת כל יום ב- 18:00 או ב- 19:00 בלאו הכי לא עובדת כחסות החשיכה, שלא כמו מסעדות וקנטינות הפתוחות בדגרך כלל עד אמצע הלילה. העיצוב של מקומות כאלו חייב להתבטא מבחינה חיצונית, עם קירות מעוצבים בתאורת לד צבעונית.
 
תאורת לד על מעטפת החנות מוסיפה המון לעיצובה, ולעיצוב הקיוסק
 
כשמעצבים את הקירות של בתי עסק אלו, חייבים להתמקד במעטפת: בחלק שבין קיר אחד לקיר השני, ובמילים אחרות: בקודקודי החנות או הקיוסק. דמיינו לאיזה קיוסק הייתם רוצים לגשת, לקיוסק שלמעט 4 קירות לא רואים כלום, או לקיוסק שמהפינה שלו נשפכת שרשרת עם פעמוני לדים צבעוניים ודקורטיביים.
 
ממי כדאי לקנות פתרונות תאורה אלו
 
חשוב לבחור ספק שגם יהיה בקיא בתחום החשמל ובטיחות התאורה, וגם יהיה בעל כושר עיצובי יוצא מן הכלל, עם רעיונות חדשים לבית העסק. ספק שירות כזה יוכל לעשות חיל בחנותכם ובקיוסק שלכם, ולהפוך אותם למעוצבים מאד בלילה.
 
כיצד מאתרים את ספק פתרונות התאורה הסופי
 
את הספק יש לאתר על סמך המלצות של חברים, קולגות, ואם אתם לבד במערכה, יש אינטרנט שניתן לפנות אליו. מנועי החיפוש היום מאד קפדניים בסינון שלהם, וכעובדים במשק שבעצמם מתחרים על קהל יעד ודאי הרגשתם זאת היטב. לכן, בדרך כלל תוצאת חיפוש שתמצאו בנושא חנות תאורה תהיה רלוונטית לכם, אך כמובן שיש לבצע את הבדיקות שלכם: המלצות בספר האורחים של אתר החברה, וקריאת תגובות ברשתות החברתיות אודות אותה חברה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים