טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

זכיינות

 

זכיינות מזון – כל מה שצריך לדעת

מהי זכיינות מזון? מדוע מומלץ, בעידן המודרני, להיות זכיין מזון ולא להקים בית מרזח, מסעדה, סופרמרקט או בית קפה עצמאיים לגמרי? מדוע זה אקוטי במיוחד בישראל? האם יש קשר לתנאי הייבוא המיטיבים מטעם החקלאים, המגדלים ובעלי החוות והמשקים? האם יש קשר להיותה של החברה הישראלית חברת מותגים? ובכן,שאלות אלו הן רטוריות ככל שמדובר בארץ: התשובה אליהן חיובית ומובנת מאליה. כידוע, המשק הישראלי ידוע כמשק ריכוזי, בשונה מהמשק בארה"ב אשר שונה מהותית מאזור גיאוגרפי אחד למשנהו. הדבר יוצר דמויות מפתח בתחום המזון מחקלאים ובעלי משקים ועד חוואי מוצרי בשר, חלב וגידולים. רשת ידועה ומפורסמת, שצברה את שמה הטוב - כבר בעלת תנאי ייבוא מיטביים ביותר הן מאותן דמויות מפתח, והן מיצרני מזון בחו"ל. לכן, השתייכותך למותג ידוע לא מצריכה אותך לבנות בעמל רב את השם הזה: הוא כבר בנוי ומוכן בשבילך. מעבר לכך, גם הצרכן הישראלי, בשונה מצרכן במדינות צפון ומזרח אירופה, למשל, הוא צרכן-מותגים בדומה לנעשה בארה"ב, ולכן נשיאת שם המותג על החנות/הדוכן שלך צפויה לסייע להצלחתך הכלכלית.

זכיינות מזון – מהלכה למעשה

על אף כל היתרונות אשר מנינו עד כה – זכיינות מזון אינה פותרת אותך מחקירת השטח בו תעבוד, הכרת האוכלוסיה וגיבוש תכנית עסקית לפי הממצאים. אנו מפצירים בך להכיר את השטח החל מרמת המאקרו: קריאת כתבות, וצריכת בקיאות בסיסית אודות האוכלוסייה שגרה באזור, ועד לרמת המיקרו – יציאה לשטח, ויצירת שיח עם בעלי חנויות שכנות ותושבים. על סמך האמור, בנה תכנית עסקית בחנות/קנטינת המזון שלך. לדוגמה: באזור מתגוררים הורים עם ילדי בית ספר יסודי וחטיבה בהיקף של 60% מהאוכלוסייה. זה יצריך אותך להציב יותר גאג'טים בקופה שאינם בהכרח מתחום המזון: עטים במבצע, מטענים מכשירים סלולאריים, וכד'. לעומת זאת, אם אתה פועל באזור בו גרה אוכלוסיה מזדקנת, כדאי לחשוב על אמצעי נגישות שיהפכו להם את הקניות לחלום: הקצאת עגלות בהיקף רחב יותר, הקצאת סלי מתכת, פתיחת קופה מהירה בנוסף לזו הקיימת, והקצאת מקומות ישיבה רבים יותר במידה ומדובר בקנטינה.

יתרונות זכיינות המזון

·        אינך נדרש לאימון עסקי שמלמד אותך לבנות שם: המותג המפורסם ישמש אותך.

·        במידה וזו רשת שאתה-עצמך פוקד הרבה – לא נדרש ידע נוסף: רק מכירת תכולה ידועה ומוכרת.

·         קיים סיכוי גדול יותר שיכנסו לחנות שלך מאשר לחנויות האזור הפרטיות.

רוצים להיות זכיינים בתחום המזון? באתר אנטריקוטה מציעים לכם אפשרות מיוחדת במינה להיות זכיינים בתחום המזון, הקליקו לאתר לפרטים נוספים - אנטריקוטה האתר הרשמי

 

זכיינות - נמצאו 0 עסקים.
 
 
מאמרים ומדריכי קניה בתחום זכיינות
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים