טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

קד"מ

זכיינות

 

מוצרי פרסום

 

הצלחה עסקית עם מוצרי קד"מ

 
 

 קידום מכירות לעסקים קטנים

 
אתם יודעים מה ההבדל בין עובדים מומחים ללא מערך שיווק מאחוריהם, לבין עמיתיהם שמשתמשים במערך שכזה? זהו בדיוק ההבדל בין מהמרים לסטטיסטיקאים, ובין פוליטיקאים למדעני מדינה. הראשונים בכל קבוצה סומכים על כעושר האינטואיציה שלהם, ועל הביטחון העצמי שלהם, שברבים מן המקרים הוא מופרז מדי, וכגודלו – גודל הנפילה וההלם כאשר חלילה נוצרת חוסר הצלחה. גם אם נוצרת הצלחה והיא מקרית, ואינכם יודעים להסביר מדוע היא התרחשה, ומה צריך לעשות על מנת שזה יחזור על עצמו עוד ועוד, אתם לא שונים הרבה מאותם מתחרים שלא הצליחו למכור. ההתקדמות שלכם מתחילה כאשר אתם יודעים מה צריך לעשות על מנת למכור, וכך גם תוכלו לתכנן את הזמן שלכם בין BUSINESSלבין PLEASUREתוך יצירת מחיצות ברורות ביניהם.
 
זכרו שלא כל מה שאתם סבורים שמקדם מכירה – אכן מוכר
 
מקצוענים רבים בכל תחומי החיים סבורים שאם הם יתקינו את מערכת התקשורת הכי קשה, יתכנתו את הקוד הכי מסובך, ינגנו את היצירה הכי מסובכת, ויבנו יצירת אומנות מורכבת המהווה מלאכת מחשבת – זה אוטומטית יבטיח להם חיי עסק מצליחים גם בלי לדעת למכור. כמה שהם טועים. בשוק ישנם אנשי עסקים רבים שמבחינת הרמה שלהם בתחום אותו הם משווקים – הם  עוד לא הגיעו ללימודים של חומר מסובך, ועדיין, עם המעט שיש להם ביד הם מצליחים לשכנע שהם הכי טובים, וזה מתורגם לכסף מהר מאד. מדוע זה כך? משום שהם השתמשו בשיטות קידום מכירות לעסקים קטנים.
 

ההבדל בין עסק מוכר לעסק לא מוכר

 
בעבר – היינו אומרים לכם שההבדל הוא ברמה של מחלקת המכירות, וצריך לעבוד על יכולת מכירה פרונטלית. כיום, זה כלל לא רלוונטי. עסק שמוכר הוא עסק שנמצא באינטרנט בכל הרשתות החברתיות, ואשר בנוסף לכך מחזיק אתר, ומפעיל דפי נחיתה ללכידת מתעניינים שיהפכו, בסבירות גבוהה, ללקוחות עתידיים. קידום מכירות לעסקים קטנים במתכונתו הבסיסית צריך לכלול חשבון ברשתות חברתיות, מערך סרטונים אליו יש לעלות סרטונים עם חידושים בתחום העיסוק, דף נחיתה אחד לפחות, ואתר אינטרנט פעיל, או לכל הפחות בלוג פעיל.
 
תפעול קידום המכירות ברשת
 
יש לחלק את כל מקושרייך שיצטברו ברשתות החברתיות ללקוחות בפועל, כלומר אנשים שקנו מכם מוצרים, לבין מתעניינים – שרק התעניינו בשירותיכם/מוצריכם אך טרם רכשו אותם. למתעניינים יש לשלוח אחת לחודש לפחות – מתנה שתדרבן אותם לקמות מכם. אם אין משהו פיזי – ניתן לשלו טיפ באמצעות רשימת תפוצה באמייל. עבור הלקוחות שכבר קנו מכם מומלץ לשלוח טיפים מתקדמים יותר שעוסקים במוצר אותו הם קנו, וגם לעניין אותם בקטלוג השירותים/מוצרים המעודכן שלכם. בנוסף לקידום מכירות דרך רשימת תפוצה, ניתן לקדם מכירות דרך דפי לכידה: דף נחיתה למילוי פרטים אישיים, או מעבר לדף נחיתה, דף טרום מכירה או עמוד המכירה באמצעות קישור הנמצא על סרטון תדמית שלכם. 
 
חברת אוואנגרד מתמחה במתן שירותי ייצור ועיצוב מוצרי קידום ומכירות, מוזמנים לבקר באתר לפרטים נוספים.
 
קד"מ - נמצאו 0 עסקים.
 
 
מאמרים ומדריכי קניה בתחום קד"מ
 
קידום מכירות
קידום מכירות כסטודנטית הצמאה לכסף יצא לי לעבוד במגוון עבודות מזדמנות. המועדפת עליי ביותר היא קידום מכירות. כשיוצא מוצר חדש לשוק יש לנסות ולשווקו בצורה טובה ביותר. קידום מכירות מסייע לחברה להכניס לתודעת הציבור את המוצר במטרה אחת- למכור אותו. העבודה הראשונה של בקידום מכירות הייתה קידום מכירות של קוטג חדש. החברה העמידה לצורך קידום מכירות דוכן וסיפקה תוספות שונות כמו זעתר, קרקרים, ירקות וזיתים. כמובן שקידום מכירות לא יכול להתבצע מאיליו ולכן שכרה מספר צעירים שיתנו אץ השירות ויציעו ללקוחת הסופר לטעום מן המוצר החדש. קידום מכירות יכול להיות גם למוצר ותיק שרק שינה את אריזתו. במקרה זה החברה תבקש להזכיר לציבור על ידי קידות מכירו7ת שהמוצר הוא אותו מוצר ותיק ואהוב ושימשיכו לקנוץ ממנו. קידום מכירות ייעשה גם במקרה שהחברה מוצאת לנכון למנף ...להמשך הכתבה לחץ כאן

תאורת לד לחנויות וקיוסקים
תאורת לד לחנויות וקיוסקים חנויות וקיוסקים הם המקומות הכי שכיחים להצבת תאורה, מה שלא היה ניתן לומר עליהם בעבר. בצופכם בסדרות ישנות על ההוואי הישראלי כגון עניין של זמן או אסקימו לימון ודאי שמתם לב שהקיוסקים בתקופה זו, ואפילו חנויות היוקרה שהיו אז נראו שונה מהיום ולא בכדי: הם נראו דומים למדי לבתי המגורים שלנו, ולמעט מנורה אחת מרכזית לא נעשה הרבה בעיצוב התאורה, אם בכלל. כיום, החנות והקיוסק נראים מעוצבים גם מבחוץ, ולא רק בתוכם התאורה ניכרת כבר בחוץ כשמגיעים למבואת הכניסה. הקיר החיצוני אמור להיות קיר מואר, אשר מקדם את פני האורחים. במיוחד כאשר מדובר בקיוסק אשר פתוח עד שעה מאוחרת, עניין זה אקוטי עד מאד, משום שחנות שסוגרת כל יום ב- 18:00 או ב- 19:00 בלאו הכי לא עובדת כחסות החשיכה, שלא כמו מסעדות וקנטינות הפתוחות בדגרך כלל עד אמצע הלילה. העי...להמשך הכתבה לחץ כאן

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים