טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

טלמרקטינג

 

עסקים קטנים הם ישויות כלכליות אשר עוסקות בשלושה סוגי מוצרים: מלאים, שירותים ומוצרי מידע. מלאים הם מוצרים גשמיים אשר מצריכים הובלה ואספקה לאתר הלקוח. שירותים הם מעשה ידי אדם אשר על הצרכן לפגוש פנים מול פנים את הספק על מנת לקבל תמורה למה ששילם: למשל שירותי העיסוי והטיפולים. הסוג השלישי הוא מוצרי מידע: ספרים, E-BOOKS, וובמינרים, סמינרים פרונטליים וכל פריט אחר העוסק במידע טהור. הידעתם כי שלושת סוגי המוצרים הללו יכולים להימכר על ידי מקצוענים שימצאו את קהל היעד ויגרמו לך להתעורר עם חיוך גם בבוקר של המחר?

מכירה בטלמרקטינג היא הוצאה שנושאת בחובה הכנסה

מכירה באמצעות טלמרקטינג היא האקט החכם ביותר שאתם יכולים לאפשר לעצמכם לעשות. נציגי טלמרקטינג לעסקים קטנים הם אנשי מכירות ממולחים אשר יודעים לקריין בחברת בנייה ושיפוצים, ומאידך בעסק המוכר שיעורי נגינה. הם יכולים למכור מוצרים עבור חברת הייטק או בית תוכנה קטנים, ובאותה נשימה למכור יצירות אמנות. אנשי הטלמרקטינג מצויים בשפע של תחומי עניין ועל כן יוכלו להגיע לכל לקוח, ולקיים איתו שיחה ברמת הבנה מעמיקה מאד, שבסופה הוא יחליט, בסיכוי גבוה, לקנות מכם ולא מהמתחרה.

כיצד מתורגמים מהלכי טלמרקטינג להכנסות?

המהלכים מתורגמים באמצעות מחקר מקדים של חטיבת המחקר של המוקד. המחקר כולל דגימת אוכלוסיות ברחבי הארץ, איתור האוכלוסייה שמתאימה למוצר או לשירות שלך, ומכירה לאנשיה באמצעות שיחות יוצאות. הדבר נעשה בשיטתיות וביעילות, ובתוך ימים ספורים מרגע הרישום לשירות והתשלום הראשון כבר תוכל לראות תוצאות: מתקשרים ופונים שמבקשים לרכוש את המוצר אשר יצרת או השירות שבכוונתך לספק.

מדוע חשוב מאד לבחור שירות טלמרקטינג בקפידה ולא להתפתות להירשם לחברה הראשונה?

משום שבחברות רבות – תורת הטלמרקטינג לא מיושמת במלואה והנפגעים הראשונים הם אתם כצרכני המוצר. בחברות רבות סבורים שטלמרקטינג זה רק מילוי סקרים וחזרה אלייך כלקוח עם חוות דעת עסקית. לעומת זאת, כאן בחברה עושים גם את המחקר וגם את המכירה. גם אם החלטתם לשלם בזול ולקבל שירות מחברה אחרת שלא תמכור את מוצריכם אלא רק תחקור אותם, תוצאות המחקר של רבות מהן מוטלות בספק לגבי ההצלחה העתידית שלכם, בעוד שלחברה זו יש מוצר שלא רק שהוא עובד, החברה עצמה, כמי שעוסקת במכירה, עדה להצלחה הזו.

 

טלמרקטינג - נמצאו 0 עסקים.
 
 
מאמרים ומדריכי קניה בתחום טלמרקטינג
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים