טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

ייעוץ פנסיוני

 

מעוניינים בשירות ייעוץ פנסיוני מקיף? אנו סבורים כי השירות צריך להיות נחלתו של כלל ציבור העובדים על מנת לוודא שהם מנהלים את קרנות הפנסיה שלהם בצורה נכונה ונבונה כך שייוותר להם כסף לעת זיקנה. שירות ייעוץ פנסיוני יוכל להניב עבורם את כל התוצאות הטובות ביותר בתחום הפיננסי כך שלא יהיו להם דאגות בהמשך חייהם. להלן מכלול שירותים נרחב אשר נעשה  על ידי חברת ייעוץ פנסיוני:

פנייה למשרד האוצר לבירור תיקי פנסיה של לקוחות

במשרד האוצר ישנה יחידת הסמך אשר זכתה לשם "המסלקה הפנסיונית". יחידת סמך זו אמונה על כל חברות הביטוח והפנסיה וניתן לקבל דרכה, באמצעות שימוש בחברת ייעוץ פנסיוני, מידע על הדוחות הכספיים של הפנסיה שלכם מן העבר. חשוב לפנות לחברת ייעוץ פנסיוני אשר תאתר באמצעות המסלקה את כל המידע הנדרש על התיקים שלכם.

משיכת הכספים בזמן אמת

ניתן לקבל את הכספים בזמן אמת – כאשר הלקוח הגיע לגיל הפנסיה. חשוב לעקוב מקרוב אחר התיקים שלכם ולשם כך קיימת חברת ייעוץ פנסיוני אשר תוכל לממש את הכספים שלכם אם וכאשר תצטרכו. חשוב מאד להיות בקשר רציף עם החברה לקראת גיל הפרישה לטובת העניין.

איתור כספי פנסיה לכל לקוח

לקוחות רבים חושבים שבשל כך שהם לא עבדו 20-40 שנה במפעל אחד, אין להם כספי פנסיה כי הם הפרישו רק 1,000 שקלים בממוצע (לדוגמה) לכל חברה. בפועל, הכספים הללו מצטברים לכמות שלא תאמינו מה הקיבולת שלה, ולכן אסור לכם בתכלית האיסור לוותר על כך. פנו לחברת ייעוץ פנסיוני אשר תוכל לאתר לכם את הכספים: מנסיוננו אין לקוח שאין לו כספי פנסיה!

התנהלות פנסיונית נכונה בגיל צעיר

ברבים מן המקרים עובדים מוצאים את עצמם במקומות עבודה שלא הפרישו להם לקרן פנסיה. כיום – הפרשה לקרן פנסיה היא חוק – אך ישנן כמה חברות קבלן שלא מצייתות לו ובסופו של דבר על העובד מוטלת האחריות לדאוג לפנסיה שלו. במקרה זה תמליץ חברת ייעוץ פנסיוני על חברות ביטוח מוצלחות ומומלצות לתחום הפנסיה.

התנהלות פנסיונית – אינה מותרות

צרכנים רבים חושבים שבלאו הכי ישנו ביטוח לאומי ולכן הפנסיה זה לעשירים או עובדי הייטק בלבד. בפועל זה פשוט לא נכון. המוסד לביטוח לאומי יפריש לכם בסופו של דבר כספי מחייה מצומצמים, ואת עיקר הכספים תקבלו מחברת הפנסיה הפרטיות אשר יש לחבור אליהן ככל המוקדם.

ייעוץ פנסיוני - נמצאו 0 עסקים.
 
 
מאמרים ומדריכי קניה בתחום ייעוץ פנסיוני
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים