טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

עיצוב לעסקים

 

עיצוב לעסקים - הדרך המהירה להבליט את בית העסק

התחרות בשוק קשה. המותגים הידועים רק מתחזקים וגדלים, בעוד שהעסקים הקטנים והבינוניים נדחקים הצידה. הרבה חושבים כי הקרב אבוד אך לא כך הדבר תמיד - צריך למצוא את הייחוד וההבדל שלך כבית עסק משאר בתי העסק השונים. אנו נציג בפניכם את שירותי העיצוב לבית העסק כדרך להתבלט בשטח ולהיות עצמאי, ייחודי וכובש.

עיצוב הקונספט

כן, קונספט לבית העסק הוא חשוב. אם אתם חנות קטנה מקומית או רשת של מספר סניפים באזור מסוים - לכולם בלי יוצא מן הכלל צריך להיות ייחוד משלו. הקונספט של הרשת או החנות יכול להתבטא בעיצוב הפנים של המקום, בצביעת קירות בצבעים מיוחדים, ריח טוב שמתפשט בחנות, ריהוט ופינות ישיבה מעוצבות שנותנות תחושה "אקסקלוסיבית" ללקוחות שלכם.

עיצוב למיתוג

המיתוג חשוב מאוד לבית עסק, גדול או קטן ככל שיהיה. המיתוג שלכם נצרב בתודעת הלקוח וזה בדיוק המפתח לליבו בפעם הבאה שהוא יעבור ליד החנות שלכם. המיתוג מתחיל בלוגו שלכם, ונגמר בחווית הקניה. השקיעו בכל האספקטים האלו, החל מלוגו מיוחד במינו, ועד לצוות שירות אדיב, ריהוט איכותי בחנות שנותן תחושה מיוחדת ועוד. לכל אלו יש השלכות לכיצד אתם נתפסים ועוד תתפסו בעתיד בעיני הלקוח שלכם.

עיצוב המרחב והמקום

למרות שכבר דובר בסעיפים הקודמים על חשיבות הריהוט בבית העסק, נרחיב שוב בנושא בסעיף זה. עיצוב של מרחב בית העסק הוא זה שקובע האם הלקוח מרגיש נוח במקום או לא. נתחיל בכך שבתי עסק עם חלל קטן, כמו חנות קטנה, נופלים יותר בתחושת "חנק" המגיעה מצד הלקוח, במיוחד כאשר יש לקוחות רבים בחנות. במקרה כזה חשוב לאפשר ללקוחות אפשרות להמתין גם מחוץ לחנות. אם ניתנת האפשרות לשים רחבה חיצונית ומוצלת, לשלב בה רהיטים לגן מעוצבים שהלקוחות יוכלו לשבת ולחכות עד לתורם, כל אלו יכולים מאוד לתרום לעיצוב מרחב איכותי. 

כחלק מהשירות העסקי כדאי לשקול עיצוב באמצעות הצללה איכותית. פתרון הצללה מיוחד במינו תוכלו למצוא בחברת סוככים קרן אור המשווקת מבחר עשיר של סוככים, פרגולות סככות ומרקיזות. כמו כן מציע החברה שירותי סגירת מרפסות וסגירות חורף, עיצוב בזכוכית ועוד. הצוות המקצועי של קרן אור סככות כבר ידע להעניק לכם את הפתרון ההולם ביותר עבור בית העסק שלכם.

נקודה זו נפוצה מאוד בעיקר במסעדות ובתי קפה, כאשר בימות הקיץ פותחים איזורים מוצלים ומרוהטים עבור לקוחותיהם. זוהי חשיבה מרחבית לבית העסק, וזוהי גם כן נקודה קריטית וחשובה בהצלחתו.

עיצוב לעסקים - נמצאו 0 עסקים.
 
 
מאמרים ומדריכי קניה בתחום עיצוב לעסקים
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים