טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

סגירת חורף לבתי קפה

 

סגירת חורף למסעדות לשדרוג העסק

סגירת חורף למסעדות ובתי קפה היא אלמנט נדרש עבור מקומות בילוי אלו, בייחוד בעונות החורף הקרות. סגירות החורף מבצעות שני תפקידים עיקריים: הן דואגות להבחין בין שטח הבילוי לשטח הציבורי, וגם לשמור ולהגן מפני רטיבות ורוחות בחורף. בדרך כלל, לסגירות חורף מתלווים גם פתרונות חימום שולחניים או ציבוריים המסייעים ללקוחות להעביר זמן בילוי איכותי על אף מזג האוויר. להלן סוגים שונים של סגירות חורף

סגירת חורף שמשונית

השמשונית היא בד PVCאשר משמש כסגירת חורף. ניתן לומר שיש שני סוגים עיקריים של שמשונית PVCלסגירת חורף למסעדות ובתי קפה: שמשונית עם חלון  שקוף ושמשונים ללא החלון. בשני המקרים מדובר בבד עמיד ביותר, ולא נפרם בשום אופן, שכן זה הבד היחיד שיריעותיו לא תפורות זו לזו אלא מולחמות בבדיל ממש כמו שמחברים רכיבי חשמל למעגל סגור.

סגירת חורף זכוכית

סגירת חורף מזכוכית היא סגירת חורף נפוצה למדי במרבית המסעדות ובתי הקפה. המדובר – בפלטות זכוכית הנסגרות מכל צדי מקום הבילוי, כאשר באחד מהם יש פתח יציאה וכניסה. חשוב לוודא שהפנל שלכם מעוצב בהתאמה מלאה למקום הבילוי, לפי דרישותיכם, ושהחומרים הם חומרים עמידים: זכוכיות מחוסמות, פנלים מתכתיים העשויים ממיטב חומרי הבוטיק, ועוד. סגירת חורף מסוג כזה ידועה כעמידה, ונשארת עומדת על תילה למשך שנים, ולעתים למשך עשרות שנים ללא עבודות תחזוקה אינטנסיביות מדי במהלך תקופה זו.

סגירת חורף מתקפלת

ניתן לרכוש גם סגירת חורף מתקפלת אשר הפנלים שלה ניתנים או לשליפה החוצה באופן הרמטי, או לקיפול לתוך פיר בקיר. בכך, תשתמשו בסגירת החורף רק בחורף, ותוכלו לאפשר ללקוחותיכם ליהנות מהשמש הקיצית או האביבית. סגירת חורף שכזו יכולה להיות מורכבת בקלות, ומומלץ לעשות זאת בסוף הסתיו באזור חודשים אוקטובר/נובמבר.

מה חשוב לדעת לפני קניית סגירת חורף לבתי קפה ומסעדות?

חשוב להכיר היטב את המידות של השטח שזקוק לסגירת חורף. חשוב לוודא שהמשווק שנמצא מולכם אכן ידאג לכל הצרכים שלכם, כולל תיקונים והחלפות במקרה של נזק שנגרם למוצר. כדאי ומומלץ לוודא שיש תעודה נגד רטיבות בכל אחת מסגירות החורף שלכם, ושהן עמידות בכל סוגי מזג האוויר.

סגירת חורף לבתי קפה - נמצאו 0 עסקים.
 
 
מאמרים ומדריכי קניה בתחום סגירת חורף לבתי קפה
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים