טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

השקעות במגוון תחומים

 

השקעות במניות – מדוע העולם הזה מתאים לרק למנוסים שביננו ? סקירה .

לא רבים מאיתנו יודעים שעולם זה של השקעות במניות טומן בחובו סיכונים רבים ולמעשה לא בטוח כלל וכלל . האמת היא כזאת – ישנם אלפי שרלטנים ברחבי העולם המאמינים שאם יעשו השקעות במניות  יוכלו להרוויח ממון רב אך כמובן שהדברים אינם כה פשוטים ולמעשה מה שקורה בפועל הוא שאותם שרלטנים המעוניינים באותם השקעות במניות מממנים את המומחים המשקיעים בשוק והיודעים לקרוא את הפעולות של השרלטנים ולאו דווקא את יודעים לקרוא את השוק .
 
מדוע השקעות במניות מתאימות למומחים בלבד .
 
עולם הבורסה הוא מגוון מאוד ובבורסה נסחרות חברות רבות . השקעות במניות אומרות למעשה לקנות נתח מחברות מסוימות במידה ואתם מאמינים בהן . אך בפועל הדברים שונים . כל מי שבאמת מכיר את הבורסה יודע היטב ויודע לעומק שאין בבורסה מגמה כזאת או אחרת של השקעות במניות . השקעות במניות מתנהגות באופן רנדומאלי ולא צפוי ולכן הרבה יותר קל להמר על ההתנהגות של הגורמים הפחות מודעים בשוק ( כמו אותם שרלטנים ) מאשר על ההתנהגות של אותה השקעות במניות .
 
הסיכוי היחיד של אותם משקיעים לא מנוסים הוא להשקיע במניות שקיים עליהן מידע פנימי . מידע זה יכול להגיע מחבר משפחה , מחבר לחיים , ממכר כזה או אחר או משמועה . חשוב לדעת את הדברים הבאים – אנשים רבים נפלו גם בנושא הזה ולכן חשוב לשים לב מיהו אותו גורם המעביר לכם את המידע הפנימי . חשוב גם לדעת שבנושא של השקעות במניות מידע פנימי – העברתו והמסחר בו אינו חוקי ולכן זכרו היטב את העניין הזה משום שאם מישהו מעביר לכם מידע סודי בקשר לעניין של השקעות במניות הרי שצריכה להיות לו סיבה לעשות זאת .
השקעות במגוון תחומים - נמצאו 0 עסקים.
 
 
מאמרים ומדריכי קניה בתחום השקעות במגוון תחומים
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים