טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

שוק ההון

קורס שוק ההון

 

ברוקרים

 

מחשבון המרת מט"ח

 

מדדים שוק ההון

 
 

מדדים שוק ההון

לאחר גל של עליות שנרשם בשוקים השונים בשנה שחלפה, מחירי המניות כבר אינם כה נמוכים. נכון שאולי הכלכלה בארה"ב ובאירופה השתפרה מעט, אבל השוקים שהתפתחו הורידו הילוך והצמיחה פשוט נבלמה. זה אולי נכון שעל פי מדדים שוק ההון, האווירה נראית חיובית אבל המשקיעים חייבים להיות יותר זהירים.  ניתן להסיק כי מדדים שוק ההון של שנת 2013, היו דומים מאוד לשנות השמונים. מחירו של הזהב צנח, וגם מחיריהם של סחורות אחרות, אך מחירי המניות זינקו. השיפור האיטי במצב הכלכלי, היה מושפע מעליית מדדים שוק ההון  בארה"ב. מה שכן, לא רק ארה"ב נהנתה משוק המניות אלא גם בורסות האחרות בעולם.
 
מדד שוק ההון בישראל
 
ישראל לא קופחה ממש בשנה שחלפה, הודות לירידה במחירי הדיור, פחתו הסיכויים להורדת ריביות נוספות, יש מגמה של האצה ביצוא וביבוא. מי שהשקיע בתבונה בבורסה בשנה שעברה, הרגיש כי אנשים החלו לחזור ולהאמין יותר בהשקעה במניות. מדד ת"א 100 השלים עלייה של 21% במונחים דולריים, והמניות הקטנות יותר רשמו עלייה של 25%- 35%, אפילו עמיתי קופות הגמל,  נהנו מתשואה שנאמדה ב-10%. המדד הנמוך במשק הישראלי, היא הוכחה נוספת של חוסר חשש מאינפלציה. גם בחודשים הקרובים צפויים מדדים נמוכים. יש סבירות רבה, שגם הריבית במשק תורד בחודשים הקרובים. כמו בשנה שחלפה, שנת 2013, גם השנה הבאה תראה סימן של בעקושים במניות ובתיקי השקעות. הריבית הריאלית תהיה שלילית ברוב שווקי העולם.
 
מדוע מדדי המניות עלו בחודשים האחרונים?
 
יש לציין כי מדדים שוק ההון עלו בחודשים האחרונים ונסחרו ברמת שיא, היות וישנה חשיפה של משקיעים זרים לשוק המקומי. כל עוד תימשך המגמה החיובית בעולם, תהיה פעילות נוספת של זרים המשקיעים בשוק הישראלי. האם יהיו תשואות דומות גם בשנה הבאה בשוק ההון? רוב הערכות הן כי שווקי ההון, ימשיכו להראות תשואה חיובית אך יותר מתונה מהשנה החולפת. למרות התשואה העודפת שהניבו המדדים, המשקיעים הזרים העדיפו את קרנות המניות בישראל שהובילו לסכומים של 2.6 מיליארד ₪. בואו ונראה מה צפויה לנו השנה ואם המדדים בשוק ההון יעלו.
שוק ההון - נמצאו 0 עסקים.
 
 
מאמרים ומדריכי קניה בתחום שוק ההון
 
קורס שוק ההון ברחובות
קורס שוק ההון ברחובות אנו עדים, כי בשנים האחרונות, לימודי שוק ההון הפכו לתחום מבוקש מאוד. הרבה מאוד אנשים המעוניינים ללמוד קורס שוק ההון ברחובות, יש להם את הכוונה להצליח בגדול בתחום זה. מקצוע הכלכלה ושוק ההון בפרט הוא מקצוע עשיר שיש בו אופציות רבות לקידום ומשכורות גבוהות למי שמעוניין להיות יועץ השקעות. יש כאלה הלומדים את קורס שוק ההון ברחובות על מנת ללמוד להשקיע בעצמם. קורס של שוק ההון, יאפשר פתיחת דלתות עבודה בהרבה תחומים. אחד הקורסים הידועים יותר, זה קורס מטח, לא מומלץ ללמוד מסחר במטח אם אין איזה שהוא רקע קודם בתחום, היות ותחום המטח דורש ניסיון וידע . קורס זה, נחשב לקורס קשה יותר היות ולומדים לסחור בתחום המטח בטווחי זמן קצרים של שעה עד שעתיים. מעוניינים להיכנס לבורסה? באמצעות לימוד קורס שוק ההון ברחובות, תוכלו ללמוד מהי הבורס...להמשך הכתבה לחץ כאן

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים