טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

פנסיה

 

 יועץ פנסיוני

 
אין אחד היום שלא דואג לביטוח הפנסיוני שלו, כולנו חושבים כמה כסף נוכל להפריש עבור חיסכון פנסיה שיבטיח אותנו בעתיד. יש היום הרבה חברות ביטוח ובתי השקעות ואפילו הבנקים מציעם לנו חסכונות פנסיוניים. מומלץ להגיע אל יועץ פנסיוני בלתי תלוי, שיוכל לייעץ לכם על ביטוחים פנסיוניים במסלולים שונים וכך בצורה הכי אובייקטיבית יחסוך להם הרבה עלויות. רוב מה שעושה יועץ פנסיוני הוא להתאים את מסלול החיסכון על פי הצרכים האישיים של כל אחד. חשוב כי תוכלו לסמוך על הסוכן שלכם בעניים עצומות ותרגישו בטוחים במה שהוא מייעץ לכם. יש כאלה שסבורים כי הפנסיה ממקום העבודה תוכל להספיק אבל זה בהחלט לא כך, הרבה אנשים חוסכים במקביל באמצעות חברות ביטוח שמתמחים בחיסכון פנסיוני.
 
מדוע חשוב לבצע ביטוח פנסיוני כבר מגיל צעיר?
 
ככל שהחיסכון  הפנסיה יהיה סגור הרבה שנים, כך יהיה לכם יותר סף בעתיד, ולכן חשוב כבר לחסוך מגיל מעיר מאוד עבור תכנית הפנסיה שלכם אפילו אם יש לחכם מקום עבודה מסודר שמפריש לכם את הפנסיה בכל חודש. יש הרבה אנשים שחוסכים כבר עבור ילדיהם באמצעות יועץ פנסיוני על מנת להבטיח את עתידם. כל ההמלצות של יועץ פנסיוני נועדו לשפר את גובה הפנסיה. ניתן לשנות את המסלולים של תכנית חיסכון הפנסיה מדי כמה שנים אך חשוב לבחור יועצים פנסיוניים מומחים על מנת שלא נעשה איזו שהיא טעות בחישוב או שינוי המסלול.
 
מדוע הבחירה של יועץ פנסיוני היא חשובה?
 
הייעוץ והתכנון הפנסיוני הוא חשוב, יש לקחת בחשבון את כל המרכיבים כי החוקים משתנים מדי פעם. יש אנשים שהצטערו שלא הגיעו לפני כמה שנים ליועץ פנסיוני מוסמך על מנת שיקל עליהם ויבנה להם תכנית חיסכון שתקל להם על גיל הפרישה בבוא העת. כולנו מעוניינים לשמור על איכות חיים ובגלל זה כולנו חוששים שמא הכסף שיגיע אלינו מפנסיה ממקום העבודה אינו יספיק, הזקנה היום היא יקרה ולא כל אחד יכול לאפשר לעצמו לרכוש תרופות יקרות בגלל זה הרבה אנשים דואגים לעצמם מבעוד מועד וחוסכים באמצעות חברות הביטוח שלהם על מנת שהזקנה שלהם תהיה בטוחה יותר.
פנסיה - נמצאו 0 עסקים.
 
 
מאמרים ומדריכי קניה בתחום פנסיה
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים