טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

אירועים לחברות

 

הפקת אירועים עסקיים לחברות

כיצד מממשים אירועים עסקיים בלתי נשכחים בהתאמה אישית לכל לקוח? מהם הצעדים הנדרשים על מנת לוודא שמדובר באירוע בוטיק בהתאמה מלאה לצרכים שלכם? גיבשנו עבורכם מספר צעדי חובה ליישום לפני כל אירוע. אנו מאחלים לכם בהצלחה בתכנון וגיבוש הערב העסקי הבא עליכם לטובה.
 
גבשו מיפוי סופי לערב שלכם – החל מתאורה והגברה ועד לאירועים המעשיים בו
 
יש לגבש סילבוס, ובכל שלב - יש לתכנן את התאורה וההגברה: כיצד ייראו, מה יהיו צבעי האור וכיווניו, ועוצמת מערכת ההגברה: מוזיקה להרקדה לעומת מוזיקת רקע. כמובן שבמידה וישולבו קטעי בידור או מוזיקה חיים בשילוב עם ההגברה יש לתאם מול צוות ההגברה את העוצמה והתכנים שיושמעו.
 
יש לבקר באולם ולבדוק שהתכנון שגיבשתם מיושם בשטח
 
מומלץ לעשות חזרה גנרלית אחת לפחות – ללא הנאומים והקטעים המושמעים. חשוב שבחזרה זו – כל איש מקצוע – מהקייטרינג ועד המגבירים – ידע בדיוק מה הוא עושה, והאירוע יוכל לצאת לדרך כסדרו.
 
שלבו תכנים עסקיים בתוך רבדי האירוע
 
החל מהלוגו העסקי שישולב בתאורה, ועד הוויות וחוויות מגבשות ממחזור החיים של העסק. שילוב תוכן זה חשוב מאד על מנת לבדל את האירוע הזה כאירוע השייך לבית העסק, ושתוכנן לכבודו. זה חשוב במיוחד אם מציינים לעסק יום הולדת, או אירוע מכונן אחר הקשור לפעילותו.
 
בדקו את הפרטים הטכניים המתהווים באירוע
 
בקייטרינג:יש לבדוק שהמנות מספיקות לסך כל המוזמנים, ושניתן למצוא מנות אלטרנטיביות לאוכלוסיות מיוחדות בהיקף מספק: חולי צליאק, טבעוניים, צמחוניים וכד'.
 
בהגברה"יש לבדוק את הציוד, להיווכח שהוא לא מפדבק ושהרמקולים מגיעים לכל חלל האולם. כלי נגינה מומלץ לחבר בחיבור- D.I  מונע רעש לבן. רמקולים של הגברה מומלץ לחבר בדרך זו, או פשוט להיעזר בכבל XLRבמקום PL AUDIO, אשר מונע רעש לבן בשל יציבותו הרבה.
 
בתאורה: מומלץ לבדוק את עזרי התאורה שסיפק אולם אירועים עסקיים בשרון ולברור את אלו שאתם צריכים על מנת לגבש את האירוע כפי שתכננתם. היעזרו במידת האפשר בטכנאי התאורה של האולם על מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.
 
בזמנים: ודאו שכל אחד מהמארגנים יודע מהם זמני כל הפעילויות באירוע, ושכל הספקים החיצוניים והמופיעים יודעים מתי הם עולים ומתי עליהם לרדת מהבמה.
 

 

אירועים לחברות - נמצאו 0 עסקים.
 
 
מאמרים ומדריכי קניה בתחום אירועים לחברות
 
גופי תאורה מעוצבים לבתי עסק
גופי תאורה מעוצבים לבתי עסק מאז ומתמיד גופי תאורה מעוצבים ליוו בתי עסק אלא שהיום הסיבה למסיבה היא כפולה: גם רמתו של העיצוב עלתה וגם רמת החסכנות שלכם ברכיבי תאורה מתכלים באה כאן לידי ביטוי. לא, אין מדובר בהמצאת נורות עם חוטי להט עבים יותר, אלא בהמצאת נורות שאין בהן כלל חוטי להט: הן פועלות באמצעות דיודה מאירה: (למי שלא יודע, דיודה היא אחד מרכיבי החשמל הפנימיים, והוא שמספק את האור). נורה זו נקראת נורת לד ויש בה מספר יתרונות חשובים. המעגל החשמלי הפנימי הוא שמספק חשמל וגם אוגר אותו ולכן יכול להועיל גם כאשר יש הפסקת חשמל לזמן מוגבל. בנוסף, הצבע של התאורה הוא מרובה גוונים, ולא בהכרח צהוב או לבן כמו בנורות הלהט. גופי תאורה מסביב לקירות וספריות גבס אנו נעבה את תקרות, קירות וספריות הגבס שלכם בתאורת לד. התאורה תהיה צבעונית, ובהתאמה להתקן ...להמשך הכתבה לחץ כאן

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים