טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

יחסי ציבור הם דרך נוספת להכניס חברה או מוצר לתודעה הציבורית. בניגוד לפרסום, כאשר הפרסומאי רוכש שטחי פרסום באמצעי התקשורת הרגילים או המקוונים, אצל יחסי ציבור המטרה היא להשפיע על עיתונאים וכותבים באופן כזה, שכאשר הם יכתבו כתבה או מאמר, הם יביאו התייחסות לחברה או למוצר שלכם. למעשה, ניתן לומר שעולם יחסי הציבור פועל באופן עקיף בכך שהם בעצם לא משלמים לאנשים כדי לפרסם אותם, אלא משפיעים עליהם.

 
אנשים וחברות רבות כיום מבינים את החשיבות של פרסום ושיווק חברתם או מוצרם,  במיוחד בעולם בו אמצעי התקשורת הם כה רבים ומגוונים ומאפשרים להגיע לקהל יעד גדול מבעבר. יחסי ציבור בניגוד לפרסום, מטרתם להעביר מסרים עמוקים יותר מאחר והם באים מפיהם של כתבים ועיתונאים ואילו בפרסום, אורח חיי המדף הם קצרים ומידיים יותר, ולכן כאשר חברה בוחרת אם לקחת יחסי ציבור או פרסום, עליה להחליט איזו אסטרטגיה מתאימה ורלוונטית כלפיה באותו הזמן.
 
יחסי ציבור ממלאים שני פרמטרים חשובים לחברה המחפשת לשווק את עצמה: האחד, נושא כספי ותקציבי. תקציב של יחסי ציבור הוא נמוך בדרך כלל הרבה יותר מזה של פרסום. אם רוצים להשתמש בפרסום אפקטיבי, יש להתכונן לכך שצריך לרכוש שטחי פרסום גדולים שעלותם רבה, לעומת יחסי ציבור, ששם, כפי שנאמר לעיל, אין צורך בהשקעת כספים רבה כלל. הפרמטר השני הוא עניין האמינות של השיווק. אנשים כיום מוצפים במידע ובפרסומות, ומתחילים להטיל ספק ופקפוק שלא כמו בעבר, לכן יחסי ציבור יכולים לשרת את נושא האמינות בכך שהם לא מתעסקים בהכנה של פרסומת, אלא מקבלים תיווך בין השיווק לבין אותם אנשים שכותבים עליהם, שהרי תמיד נעדיף המלצות. יחסי ציבור עדיפים כיום על פני פרסום, הן כדי לחסוך בעלויות הפרסומיות והן כדי להגיע אל קהל היעד בדרך בטוחה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים