טיפ גדול
דף הבית head כל מה שרציתם לדעת על ציוד לקולנוע ביתי פרסם כאן
                     
                   

 כך מומלץ לבחור רכיבי שמע וצפייה עבור קולנוע ביתי באיכות

פריטי מערכת קולנוע ביתי מומלץ לבחור רק בחנות סטריאו ייעודית. אם היא משווקת גם טלוויזיות, יש לכם יתרון, שכן אז ניתן לשדרג גם את המסך לחדש ביותר, ולצידו למקם פריטי ציוד מתקדמים. ניתן להשתמש בהם גם אם המסך ישן מעט, ולא נמצא בסקאלת המסכים החדשים ביותר.

חנות סטריאו מבטיחה איכות לאביזרי השמע של הקולנוע הביתי שלכם

כשאתם רוכשים רמקולים, מגברים ורסיברים מחנות סאונד ייעודית לקולנוע ביתי, אתם מבטיחים ציוד הגברה איכותי באמת, כזה שהסאונד שלו יהיה ערב לאוזן, צלול, חלק ונהיר ביותר. קולנוע ביתי הוא תחום שמסמל בראש ובראשונה איכות, והאיכות נמדדת בסאונד יפה, צלול וחלק. את זאת, ניתן להשיג אך ורק משרשור רמקולים לרסיבר וממנו למגבר, במקום להסתמך על כרטיס קול בסיסי של מסך דק.

רמקולים עם טווח תדרים גבוה ויכולת תלייה על קיר – יתרון

רמקולים מסוג זה יספקו לכם את חוויית השמע המושלמת. עליהם להיות פסיביים, משום שאם תרכשו אקטיביים לא תוכלו לחצוב אותם בקיר ותהיו מוגבלים בעוצמת ההגברה שלכם. רמקול פסיבי עם חיבור מגבר ורסיבר לחוד יאפשר לכם להגיע רחוק יותר באיכות הסאונד. אם לרמקולים המועמדים לקנייה יש מספר מגנטים, כלומר מספר פתחי שמע בחלקם הקדמי, סימן שהם נועדו לקלוט גם תדרים גבוהים וגם תדרים נמוכים, בשונה מרמקול בסיסי של מערכת סטריאו או מכונית או טלפון, בו אלמנט זה מוגבל ועל כן צלילי בס בקושי נשמעים בו. האפשרות לתלות רמקולים על קיר מבטיחה פיזור טוב של הסאונד מלמעלה לרחבי החדר.

רסיבר איכותי עם יכולת ליצור סינון רעשים ומכלול אפקטים

הרסיבר אינו מגבר, אלא רכיב הגייט שלו. אם היינו מחברים מגבר לבד לסט רמקולים, ייתכן והיינו שומעים רעשי רקע, בדומה למגבר במסיבות או על גבי גיטרה. זהו המחיר שמשלמים על תלות במכשיר הגברה בעוצמה כל כך גבוהה. הרסיבר נכנס לפני המגבר, ובולם את הרעש שהוא התכוון לייצר. בכך, אתם מבטיחים איכות סאונד טובה גם אם בחרתם להגביר מאד את המגבר של המערכת. הרסיבר מאפשר גם בחירת אפקטים לסאונד שלכם: אפקט הד, אפקט חדות, אפקט בס, אפקט טראבל, ועוד.
 
ניתן לרכוש בחנות קולנוע ביתי מגוון מגברים איכותיים להשלמת ההגברה והעלאתה לטווח עוצמות השמע המקסימלי!
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    המלצות לעסקים